Herman Brood: Tekening op papier, Marlboro ligt - Verkocht

Herman Brood: Tekening op papier, Marlboro ligt kopen? Bied vanaf 150!

Verkoopprijs: € 150,00

Herman Brood: Tekening op papier, Marlboro ligt kopen? Bied vanaf 150!Herman Brood: Tekening op papier, Marlboro ligt kopen? Bied vanaf 150!Herman Brood: Tekening op papier, Marlboro ligt kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  ANPI

14 verkochte items
  • Herman Brood (1946-2001)
TypeTekening / Aquarel

Originele stifttekening van Herman Brood 'Marlboro ligt';

Handgesigneerd;

Afmetingen: 15,5 cm x 10,5 cm (briefkaartformaat);

Afmetingen inclusief lijst: 43 cm x 33 cm;

Perfecte conditie;

Ingelijst met dubbele passe-partout;

Jaartal: 2000;

Inclusief certificaat van hbm (voorheen het Herman Brood Museum) t.w.v. 85 euro.

Dit item is verkocht voor 150,00
Starttijd:01-10-2016 om 11:47
Eindtijd:06-10-2016 om 11:47
lcur
01 okt. / 20:29
€ 150