Herman Brood, tekening, pianoman, ingelijst, handgesigneerd - Verkocht

Herman Brood, tekening, pianoman, ingelijst, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 275!
Herman Brood, tekening, pianoman, ingelijst, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 275!Herman Brood, tekening, pianoman, ingelijst, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 275!
  • Herman Brood (1946-2001)

Kunstenaar: Herman Brood

Techniek: tekening met viltstift op papier

Jaar: onbekend

Titel: Pianoman (orkestje)

Afmetingen incl. lijst: 33 x 27 cm

Ingelijst: ja

Gesigneerd: Handgesigneerd (handtekening staat aan de rechterzijde aan de zijkant van boven naar beneden. Dit is op de foto slecht zichtbaar)

Conditie:
In perfecte staat.

Verzendkosten:
Dit werk kan verzonden worden met TNT. De kosten voor een aangetekende- en verzekerde zending zijn 15 euro binnen Nederland. Voor Bedlgie zijn de kosten 20 euro. Afhalen kan in Naaldwijk op afspraak zonder extra kosten.

Garantie:
Dit werk is volledig door ons gegarandeerd.

Bezichtigen:

Herman Brood (1946-2001)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (100)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (172)

5452 verkochte items
Alle items van deze verkoper (295)
Dit item is verkocht voor 275,00
Starttijd:03-03-2013 om 09:34
Eindtijd:10-03-2013 om 09:34
PT
09 mrt. / 13:25
€ 275