FA. (6)

Herman Brood - Texas Tucson, zéér groot

Herman Brood - Texas Tucson, zéér groot kopen? Bied vanaf 695!
Herman Brood - Texas Tucson, zéér groot kopen? Bied vanaf 695!Herman Brood - Texas Tucson, zéér groot kopen? Bied vanaf 695!Herman Brood - Texas Tucson, zéér groot kopen? Bied vanaf 695!Herman Brood - Texas Tucson, zéér groot kopen? Bied vanaf 695!Herman Brood - Texas Tucson, zéér groot kopen? Bied vanaf 695!Herman Brood - Texas Tucson, zéér groot kopen? Bied vanaf 695!

Geplaatst door  MBZ
FA. (18)

221 verkochte items
Alle items van deze verkoper (13)
  • Herman Brood (1946-2001)
IngelijstIngelijst
Afmetingen74 cm x 101 cm (h x b)
Lijst106 cm x 133 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage150
Texas Tucson is een prachtige kenmerkende zeefdruk van Herman Brood.

Gedrukt op dik papier in een oplage van 150 stuks.

Met marker gesigneerd en fraai zwevend ingelijst in een houten lijst met passe partout.

Totale formaat is maar liefst 133  x 106  cm.

Herman Brood (1946-2001)

Alle items van deze kunstenaar(81)
Geplaatst door  MBZ
FA. (18)

221 verkochte items
133 cm
106 cm
101 cm
74 cm
Sluit over 2d 1u 57m 28s
Openingsbod€ 695
ObjectlocatieDen Haag, Nederland
VerzendingAlleen per koerier
Starttijd:11-05-2022 om 08:16
Eindtijd:22-05-2022 om 20:30