FA. (4)

Herman Brood - The Most

Herman Brood - The Most kopen? Bied vanaf 549!
Herman Brood - The Most kopen? Bied vanaf 549!Herman Brood - The Most kopen? Bied vanaf 549!Herman Brood - The Most kopen? Bied vanaf 549!Herman Brood - The Most kopen? Bied vanaf 549!Herman Brood - The Most kopen? Bied vanaf 549!Herman Brood - The Most kopen? Bied vanaf 549!Herman Brood - The Most kopen? Bied vanaf 549!

Geplaatst door  Os
FA. (12)

131 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
  • Herman Brood (1946-2001)
IngelijstIngelijst
Afmetingen68 cm x 68 cm (h x b)
Lijst92 cm x 92 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage175
Schitterende, goed ingelijste zeefdruk van Herman Brood: The Most.

Met de hand gesigneerd en genummerd 24/175.

Voorzien van een zware zwarte Barth lijst.

Herkomst Arttower

Zie foto's

Herman Brood (1946-2001)

Alle items van deze kunstenaar(84)
Geplaatst door  Os
FA. (12)

131 verkochte items
92 cm
92 cm
68 cm
68 cm
Sluit binnenkort 3u 35m 37s
Openingsbod€ 549
ObjectlocatieSchoonhoven, Nederland
VerzendingAlleen per koerier
Starttijd:12-06-2022 om 11:42
Eindtijd:26-06-2022 om 20:30