FA. (2)

Herman Brood - The odd couple

Herman Brood - The odd couple kopen? Bied vanaf 595!
Herman Brood - The odd couple kopen? Bied vanaf 595!Herman Brood - The odd couple kopen? Bied vanaf 595!Herman Brood - The odd couple kopen? Bied vanaf 595!Herman Brood - The odd couple kopen? Bied vanaf 595!Herman Brood - The odd couple kopen? Bied vanaf 595!Herman Brood - The odd couple kopen? Bied vanaf 595!

Geplaatst door  Os
FA. (12)

127 verkochte items
Alle items van deze verkoper (13)
  • Herman Brood (1946-2001)
IngelijstIngelijst
Afmetingen101 cm x 69 cm (h x b)
Lijst134 cm x 101 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage150
Zeer grote en fraaie zeefdruk van Herman Brood.

De totale afmetingen zijn 101 x 134 cm. Professioneel ingelijst.

Groot gesigneerd: BROOD.

Uitgebracht in een oplage van 150, dit is nummer 111.

Zie foto's

Herman Brood (1946-2001)

Alle items van deze kunstenaar(81)
Geplaatst door  Os
FA. (12)

127 verkochte items
101 cm
134 cm
69 cm
101 cm
Sluit over 6d 0u 34m 57s
Openingsbod€ 595
ObjectlocatieSchoonhoven, Nederland
VerzendingAlleen per koerier
Starttijd:12-05-2022 om 09:37
Eindtijd:26-05-2022 om 19:07