HERMAN BROOD Titel TESTAROSSA Met de Hand gesigneerde zeefdrukken . - Verkocht

HERMAN BROOD Titel TESTAROSSA Met de Hand gesigneerde zeefdrukken . kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 240,00

HERMAN BROOD Titel TESTAROSSA Met de Hand gesigneerde zeefdrukken . kopen? Bied vanaf 1!HERMAN BROOD Titel TESTAROSSA Met de Hand gesigneerde zeefdrukken . kopen? Bied vanaf 1!HERMAN BROOD Titel TESTAROSSA Met de Hand gesigneerde zeefdrukken . kopen? Bied vanaf 1!HERMAN BROOD Titel TESTAROSSA Met de Hand gesigneerde zeefdrukken . kopen? Bied vanaf 1!HERMAN BROOD Titel TESTAROSSA Met de Hand gesigneerde zeefdrukken . kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  theo861
FA. (1)

93 verkochte items
  • Herman Brood (1946-2001)
GesigneerdHandgesigneerd

Herman Brood Originele werk Titel  TESTAROSSA Met de Hand gesigneerde zeefdrukken  , alle genummerd oplage /200 - Jaar 1999.
Conditie Nieuw staat nooit ingelijst geweest ook nog niet in een koker gezeten.
Beeldformaat 67 x 75,5 cm oplage nummer 126 / 200.

Kenner KOOS van DIJK heeft de Echtheid van dit werk bevestig .

Word aangetekend en Verzekerd verzonden. kan ook opgehaald worden in Harderwijk.

Dit item is verkocht voor 240,00
Starttijd:10-09-2015 om 00:36
Eindtijd:17-09-2015 om 20:36
Biedingen (24)
SlochterAA
17 sep. / 20:12
€ 240
jeroenmuis
17 sep. / 19:48
€ 220
SlochterAA
17 sep. / 19:48
€ 200
jeroenmuis
17 sep. / 19:48
€ 190
SlochterAA
17 sep. / 18:54
€ 180
jeroenmuis
17 sep. / 17:05
€ 170
broker11
16 sep. / 22:48
€ 160
jeroenmuis
14 sep. / 18:43
€ 150
suus1977
12 sep. / 02:30
€ 140
aadholland
10 sep. / 19:54
€ 130
suus1977
10 sep. / 19:54
€ 120
aadholland
10 sep. / 19:52
€ 110
suus1977
10 sep. / 19:52
€ 100
aadholland
10 sep. / 19:52
€ 80
suus1977
10 sep. / 19:52
€ 75
aadholland
10 sep. / 19:47
€ 55
maxxim
10 sep. / 19:37
€ 50
suus1977
10 sep. / 19:37
€ 50
maxxim
10 sep. / 17:33
€ 45
Vince1981
10 sep. / 17:33
€ 40
maxxim
10 sep. / 17:20
€ 30
Vince1981
10 sep. / 17:20
€ 25
Vince1981
10 sep. / 09:39
€ 3
9685
10 sep. / 03:19
€ 1