Herman Brood - Torso blue

Herman Brood - Torso blue kopen? Bied vanaf 795!
Herman Brood - Torso blue kopen? Bied vanaf 795!Herman Brood - Torso blue kopen? Bied vanaf 795!Herman Brood - Torso blue kopen? Bied vanaf 795!Herman Brood - Torso blue kopen? Bied vanaf 795!Herman Brood - Torso blue kopen? Bied vanaf 795!Herman Brood - Torso blue kopen? Bied vanaf 795!Herman Brood - Torso blue kopen? Bied vanaf 795!Herman Brood - Torso blue kopen? Bied vanaf 795!Herman Brood - Torso blue kopen? Bied vanaf 795!Herman Brood - Torso blue kopen? Bied vanaf 795!Herman Brood - Torso blue kopen? Bied vanaf 795!Herman Brood - Torso blue kopen? Bied vanaf 795!
  • Herman Brood (1946-2001)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstIngelijst
Afmetingen97 cm x 69 cm (h x b)
Incl. lijst115 cm x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage125
'Torso Blue' op papier is een zeldzame en zeer gewilde zeefdruk en behoort absoluut tot de mooiste werken van Herman Brood.

De oplage bedraagt slechts 125 stuks en het werk is uiteraard gesigneerd met marker. Dit betreft nummer 91.

Het werk is netjes ingelijst in een zilverkleurige houten lijst. Met totale afmetingen van 88x115cm.

Zie foto's. Er zitten kleine beschadigen op de lijst.

Herman Brood (1946-2001)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (101)

Geplaatst door  Os
FA. (12)

146 verkochte items
Alle items van deze verkoper (11)
88 cm
115 cm
69 cm
97 cm
Sluit over 1d 9u 12m 02s
Openingsbod€ 795
Veilingkosten : 15%
ObjectlocatieSchoonhoven,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier
Starttijd18-3-2023 om 12:53
Eindtijd1-4-2023 om 20:46