Herman Brood: Tough Bump - zeefdruk op linnen - gesigneerd

Herman Brood: Tough Bump - zeefdruk op linnen - gesigneerd kopen? Bied vanaf 350!

Verkoopprijs: € 350,00

Herman Brood: Tough Bump - zeefdruk op linnen - gesigneerd kopen? Bied vanaf 350!Herman Brood: Tough Bump - zeefdruk op linnen - gesigneerd kopen? Bied vanaf 350!Herman Brood: Tough Bump - zeefdruk op linnen - gesigneerd kopen? Bied vanaf 350!Herman Brood: Tough Bump - zeefdruk op linnen - gesigneerd kopen? Bied vanaf 350!

Geplaatst door  Trabant
FA. (2)

163 verkochte items
  • Herman Brood (1946-2001)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtige zeefdruk van Herman Brood in een kleine oplage. Opgespannen op een spieraam, dus ophangklaar.

Kunstenaar: Herman Brood

Gesigneerd: met zilveren marker

Oplage: EA

Afm.: 75 x 90 cm

In uitstekende staat. Graag ophalen.

Dit item is verkocht voor 350,00

Starttijd:27-12-2017 om 09:54
Eindtijd:03-01-2018 om 19:54

Biedingen (1):

Frhar
3 jan. / 17:11
€ 350