Herman Brood - Zeefdruk - Elvis

Herman Brood - Zeefdruk - Elvis kopen? Bied vanaf 450!
Herman Brood - Zeefdruk - Elvis kopen? Bied vanaf 450!Herman Brood - Zeefdruk - Elvis kopen? Bied vanaf 450!Herman Brood - Zeefdruk - Elvis kopen? Bied vanaf 450!Herman Brood - Zeefdruk - Elvis kopen? Bied vanaf 450!
  • Herman Brood (1946-2001)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen56 cm x 82.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageE.A.
Zeefdruk van Herman Brood. Titel: Elvis. Nummer: E.A. Afmetingen blad: H56 x b82,5 cm. Afmetingen voorstelling: H39,5 x b66 cm. Het werk is rechts onder, met zwarte marker, gesigneerd, door de kunstenaar. De authenticiteit van het werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan , op aanvraag, worden gemaild.

Verzenden/ophalen:
Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand.
Onze verzenddagen zijn dinsdag - en donderdag.

In zeer goede staat.

Herman Brood (1946-2001)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (95)
Geplaatst door  KunstverkoperWestland
FA. (8)

136 verkochte items
Alle items van deze verkoper (60)
82.5 cm
56 cm
Starttijd:24-10-2022 om 14:23
Eindtijd:30-10-2022 om 21:04
Openingsbod € 450
ObjectlocatieWestland,  Nederland