Herman Brood, zeefdruk ingelijst 61 x 51

Herman Brood, zeefdruk ingelijst 61 x 51 kopen? Bied vanaf 75!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 90,00

Herman Brood, zeefdruk ingelijst 61 x 51 kopen? Bied vanaf 75!Herman Brood, zeefdruk ingelijst 61 x 51 kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Herman Brood (1946-2001)
TypeTekening / Aquarel

Mark 2.

64/500

Dit item is verkocht voor 90,00

Starttijd:04-11-2014 om 12:07
Eindtijd:18-11-2014 om 12:12

Biedingen (4):

tom1963
18 nov. / 12:05
€ 90
mrharley2
18 nov. / 12:04
€ 85
tom1963
18 nov. / 12:04
€ 80
mrharley2
18 nov. / 11:09
€ 75