Herman Brood - zeefdruk - Johnny Meijer - Verkocht

Herman Brood - zeefdruk - Johnny Meijer  kopen? Bied vanaf 275!

Verkoopprijs: € 275,00

Geplaatst door  heysterart

136 verkochte items
  • Herman Brood (1946-2001)
GesigneerdHandgesigneerd

NU TEGEN VERLAAGDE PRIJS.

Mooie zeefdruk in groot formaat 85x66 cm tegen zeer aantrekkelijke prijs. Wordt geleverd met certificaat van echtheid. Dit kunstwerk is nooit ingelijst geweest in verkeert in goede staat.

Dit item is verkocht voor 275,00
Starttijd:12-11-2017 om 14:45
Eindtijd:20-11-2017 om 18:45
Jacq1959
20 nov. / 18:40
€ 275