Herman Brood - Zeefdruk LOVIN YOU MAKES MY LIFE SWEETER THAN EVER--Handgesign. - Verkocht

Herman Brood - Zeefdruk LOVIN YOU MAKES MY LIFE SWEETER THAN EVER--Handgesign. kopen? Bied vanaf 475!

Verkoopprijs: € 546,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Herman Brood - Zeefdruk LOVIN YOU MAKES MY LIFE SWEETER THAN EVER--Handgesign. kopen? Bied vanaf 475!Herman Brood - Zeefdruk LOVIN YOU MAKES MY LIFE SWEETER THAN EVER--Handgesign. kopen? Bied vanaf 475!Herman Brood - Zeefdruk LOVIN YOU MAKES MY LIFE SWEETER THAN EVER--Handgesign. kopen? Bied vanaf 475!Herman Brood - Zeefdruk LOVIN YOU MAKES MY LIFE SWEETER THAN EVER--Handgesign. kopen? Bied vanaf 475!

Geplaatst door  Hans1951
FA. (14)

1065 verkochte items
Alle items van deze verkoper (48)
  • Herman Brood (1946-2001)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageEA
Zeer fraaie Kleurenzeefdruk van Herman Brood.

Afmeting blad  75x55 cm in nieuwstaat.

Handgesigneerd EA  exemplaar.

Wordt geleverd met echtheidscertificaat en foto waarop Herman deze werken signeert.
Dit item valt onder de margeregeling

Herman Brood (1946-2001)

Alle items van deze kunstenaar(87)
Geplaatst door  Hans1951
FA. (14)

1065 verkochte items
75 cm
65 cm
Dit item is verkocht voor 546,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:22-06-2022 om 06:52
Eindtijd:28-06-2022 om 21:01
tiest
27 jun. / 22:59
€ 475