Herman Brood - Zeefdruk: Lucebertje, ingelijst zeer groot

Herman Brood - Zeefdruk: Lucebertje, ingelijst zeer groot kopen? Bied vanaf 700!
Herman Brood - Zeefdruk: Lucebertje, ingelijst zeer groot kopen? Bied vanaf 700!Herman Brood - Zeefdruk: Lucebertje, ingelijst zeer groot kopen? Bied vanaf 700!Herman Brood - Zeefdruk: Lucebertje, ingelijst zeer groot kopen? Bied vanaf 700!Herman Brood - Zeefdruk: Lucebertje, ingelijst zeer groot kopen? Bied vanaf 700!Herman Brood - Zeefdruk: Lucebertje, ingelijst zeer groot kopen? Bied vanaf 700!Herman Brood - Zeefdruk: Lucebertje, ingelijst zeer groot kopen? Bied vanaf 700!Herman Brood - Zeefdruk: Lucebertje, ingelijst zeer groot kopen? Bied vanaf 700!Herman Brood - Zeefdruk: Lucebertje, ingelijst zeer groot kopen? Bied vanaf 700!Herman Brood - Zeefdruk: Lucebertje, ingelijst zeer groot kopen? Bied vanaf 700!Herman Brood - Zeefdruk: Lucebertje, ingelijst zeer groot kopen? Bied vanaf 700!Herman Brood - Zeefdruk: Lucebertje, ingelijst zeer groot kopen? Bied vanaf 700!
  • Herman Brood (1946-2001)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Stijl Modern
Onderwerp Figuren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 59 x 114 cm (h x b)
Incl. lijst 101 x 155 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 67/150

“Herman Brood – "Lucebertje ” - Zeefdruk,
Gesigneerd, oplage 67/150
Lucebertje is een met de hand gesigneerde zeefdruk van Herman Brood.
Formaat: H. 59 X B. 114 cm. Ingelijst H. 101 X B. 155 cm
Herman Brood (1946-2001) was in alles een rasartiest. In zijn muziek, gedichten en vooral zijn schilderijen en zeefdrukken. Brood werkte vol overgave, stort zich met penselen, verf en spuitbussen steeds opnieuw in een hallucinerend avontuur waaruit hij onveranderd als winnaar tevoorschijn kwam. Uit zijn werk spreekt een enorme gedrevenheid die hij dankzij zijn perfecte beheersing van de techniek op een briljante manier wist om te zetten in vorm en kleur. De grote belangstelling voor zijn werk betekende voor Herman Brood een geweldige stimulans.
Het werk kan niet worden verstuurd is te groot.
Het werk kan bij u thuis worden bezorgt.
In Nederland voor € 20,00.
In België voor € 40,00.
Voor andere landen moet het werk worden opgehaald.

Goed
Het werk is zeer goed.
Zit Lings aan de zijkant van het werk een klein golfje zie de laatste 3 foto's.
Lijst heeft een kleine beschadiging zie foto.
In Nederland voor € 20,00.
In België voor € 40,00.

Herman Brood (1946-2001)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (133)

Geplaatst door  CGMKunst
Lid sinds 2024
50 verkochte items
Alle items van deze verkoper (34)
155 cm
101 cm
114 cm
59 cm