Herman Brood - Zeefdruk op linnen: "golf" - Verkocht

Herman Brood - Zeefdruk op linnen: "golf" kopen? Bied vanaf 599!

Verkoopprijs: € 688,85 (Incl. 15% veilingkosten)

Herman Brood - Zeefdruk op linnen: "golf" kopen? Bied vanaf 599!Herman Brood - Zeefdruk op linnen: "golf" kopen? Bied vanaf 599!Herman Brood - Zeefdruk op linnen: "golf" kopen? Bied vanaf 599!Herman Brood - Zeefdruk op linnen: "golf" kopen? Bied vanaf 599!

Geplaatst door  KunstverkoperWestland
FA. (8)

113 verkochte items
Alle items van deze verkoper (51)
  • Herman Brood (1946-2001)
DragerTextiel
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen120 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeefdruk op linnen van Herman Brood. Titel: "golf". Nummer: 13/40. Het werk is nooit ingelijst geweest.  Het werk is midden onder gesigneerd ,met zilveren marker, door de kunstenaar.
Afmetingen voorstelling: H100 x b70 cm. Afmetingen blad: H120 x b 90 cm.
De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid wordt meegestuurd.

Verzenden/ophalen:

Verzenden: onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag.

Bij aankoop kan het werk ook worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. We kunnen het werk ook verzenden.

Herman Brood (1946-2001)

Alle items van deze kunstenaar(84)
FA. (8)

113 verkochte items
90 cm
120 cm
Dit item is verkocht voor 688,85(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:18-05-2022 om 12:01
Eindtijd:23-05-2022 om 19:02
Nilson73
20 mei / 12:46
€ 599