Zeefdruk op linnen van Herman Brood. Titel: "golf". Nummer: 13/40. Het werk is nooit ingelijst geweest. Het werk is midden onder gesigneerd ,met zilveren marker, door de kunstenaar.
Afmetingen voorstelling: H100 x b70 cm. Afmetingen blad: H120 x b 90 cm.
De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid wordt meegestuurd.
Verzenden/ophalen:
Verzenden: onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag.
Bij aankoop kan het werk ook worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. We kunnen het werk ook verzenden.