Herman Brood - Zeefdruk op linnen : Ik, 2000 - Verkocht

Herman Brood - Zeefdruk op linnen : Ik, 2000 kopen? Bied vanaf 550!

Verkoopprijs: € 550,00

Herman Brood - Zeefdruk op linnen : Ik, 2000 kopen? Bied vanaf 550!Herman Brood - Zeefdruk op linnen : Ik, 2000 kopen? Bied vanaf 550!Herman Brood - Zeefdruk op linnen : Ik, 2000 kopen? Bied vanaf 550!

Geplaatst door  Kunstwinkel
FA. (21)

1220 verkochte items
  • Herman Brood (1946-2001)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeer zeldzame kleurenzeefdruk op linnen van Herman Brood

Afmeting: 80 x 70 cm

Oplage EA (slechts 80 exemplaren gedrukt)

Nieuwstaat, nooit ingelijst geweest, zijkanten zijn in zwart meegerold, kan direct aan de muur.

Hand gesigneerd

Wordt geleverd met certificaat van echtheid

Herman Brood (1946-2001)

Alle items van deze kunstenaar(89)
Geplaatst door  Kunstwinkel
FA. (21)

1220 verkochte items
Dit item is verkocht voor 550,00
Starttijd:10-03-2017 om 14:27
Eindtijd:24-03-2017 om 18:27
Jasper2131
23 mrt. / 22:23
€ 550