Herman Brood: zeefdruk, PSV flikt het - Verkocht

Herman Brood: zeefdruk, PSV flikt het kopen? Bied vanaf 200!

Verkoopprijs: € 240,00

Herman Brood: zeefdruk, PSV flikt het kopen? Bied vanaf 200!Herman Brood: zeefdruk, PSV flikt het kopen? Bied vanaf 200!Herman Brood: zeefdruk, PSV flikt het kopen? Bied vanaf 200!Herman Brood: zeefdruk, PSV flikt het kopen? Bied vanaf 200!Herman Brood: zeefdruk, PSV flikt het kopen? Bied vanaf 200!Herman Brood: zeefdruk, PSV flikt het kopen? Bied vanaf 200!

Geplaatst door  MBZ
FA. (18)

228 verkochte items
Alle items van deze verkoper (13)
  • Herman Brood (1946-2001)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

''PSV flikt het'' is een zeer aparte zeefdruk uit 1997 maar ook dit jaar dus weer helemaal actueel.

Het betreft hier een met de hand gesigneerd EA-exemplaar met een afmeting van 50 x 65 cm.

De zeefdruk bestaat ook met "overschilderde" tekst en dan is de titel: "Voetballertjes"

Zeer fraai ingelijst met passe partout en inclusief certificaat van echtheid.

Herman Brood (1946-2001)

Alle items van deze kunstenaar(89)
Geplaatst door  MBZ
FA. (18)

228 verkochte items
Dit item is verkocht voor 240,00
Starttijd:04-07-2016 om 15:22
Eindtijd:11-07-2016 om 15:27
Biedingen (3)
JBS
11 jul. / 15:20
€ 240
9673
11 jul. / 12:51
€ 220
JBS
10 jul. / 18:20
€ 200