Herman Brood: zeefdruk, Rocket Scientist - Verkocht

Herman Brood: zeefdruk, Rocket Scientist kopen? Bied vanaf 300!

Verkoopprijs: € 300,00

Herman Brood: zeefdruk, Rocket Scientist kopen? Bied vanaf 300!Herman Brood: zeefdruk, Rocket Scientist kopen? Bied vanaf 300!Herman Brood: zeefdruk, Rocket Scientist kopen? Bied vanaf 300!Herman Brood: zeefdruk, Rocket Scientist kopen? Bied vanaf 300!Herman Brood: zeefdruk, Rocket Scientist kopen? Bied vanaf 300!Herman Brood: zeefdruk, Rocket Scientist kopen? Bied vanaf 300!

Geplaatst door  MBZ
FA. (18)

222 verkochte items
Alle items van deze verkoper (12)
  • Herman Brood (1946-2001)
GesigneerdHandgesigneerd

Fraaie grote zeefdruk met als titel 'Rocket Scientist'.

Met marker door Herman gesigneerd en met potlood genummerd.

Prachtig ingelijst met zuurvrij passepartout in een houten lijst van 100 x 96,5 cm.

Op de laatste foto is het originele schilderij te zien waarvan deze zeefdruk werd gemaakt.

Dit item is verkocht voor 300,00
Starttijd:15-02-2018 om 12:10
Eindtijd:01-03-2018 om 12:10
Reynaertsb
27 feb. / 13:18
€ 300