Herman Brood: zeefdruk, Senna - Verkocht

Herman Brood: zeefdruk, Senna kopen? Bied vanaf 450!

Verkoopprijs: € 450,00

Herman Brood: zeefdruk, Senna kopen? Bied vanaf 450!Herman Brood: zeefdruk, Senna kopen? Bied vanaf 450!Herman Brood: zeefdruk, Senna kopen? Bied vanaf 450!

Geplaatst door  MBZ
FA. (18)

221 verkochte items
Alle items van deze verkoper (13)
  • Herman Brood (1946-2001)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtige grote en originele zeefdruk.

Een absolute musthave voor formule 1 fans!

Het werk is prachtig ingelijst en meet maar liefst 112 x 92 cm.

Zeer beperkte oplage van slechts 150 ex. en uiteraard gesigneerd met marker door Herman Brood.

Herman heeft Ayrton Senno afgebeeld met vleugels omdat hij helaas dodelijk is verongelukt en zodoende een engel is geworden.

Dit item is verkocht voor 450,00
Starttijd:05-02-2017 om 10:48
Eindtijd:12-02-2017 om 10:48
Cose
08 feb. / 23:42
€ 450