Herman Brood: Zeefdruk

Herman Brood: Zeefdruk  kopen? Bied vanaf 50!

Herman Brood: Zeefdruk

Verkoopprijs: € 55,00

Herman Brood: Zeefdruk  kopen? Bied vanaf 50!Herman Brood: Zeefdruk  kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  MCTF

3 verkochte items
  • Herman Brood (1946-2001)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: "Spoelt u maar"
Jaartal: onbekend
Afmetingen blad: 40 x 30 cm.
Oplage: E/A exemplaar
Gesigneerd: met de hand met marker
Techniek: zeefdruk op stevig papier
Ingelijst: Nee (nooit ingelijst geweest)
Conditie: Goede staat.

Wordt geleverd met het door de kunsthandel

bij aanschaf bijgeleverde Certificaat van echtheid

Verzending : goed verpakt en per aangetekende post.

NL: € 8,60
BE: € 14,65
DE: € 14,65
FR: € 14,65

Dit item is verkocht voor 55,00

Starttijd:23-11-2015 om 17:48
Eindtijd:28-11-2015 om 17:53

Biedingen (2):

pimart
28 nov. / 17:45
€ 55
AbvandeWakker
28 nov. / 17:20
€ 50