HERMAN BROOD Titel TESTAROSSA Met de Hand gesigneerde zeefdrukken . - Verkocht

HERMAN BROOD  Titel TESTAROSSA Met de Hand gesigneerde zeefdrukken  . kopen? Bied vanaf 170!

Verkoopprijs: € 190,00

HERMAN BROOD  Titel TESTAROSSA Met de Hand gesigneerde zeefdrukken  . kopen? Bied vanaf 170!HERMAN BROOD  Titel TESTAROSSA Met de Hand gesigneerde zeefdrukken  . kopen? Bied vanaf 170!HERMAN BROOD  Titel TESTAROSSA Met de Hand gesigneerde zeefdrukken  . kopen? Bied vanaf 170!HERMAN BROOD  Titel TESTAROSSA Met de Hand gesigneerde zeefdrukken  . kopen? Bied vanaf 170!HERMAN BROOD  Titel TESTAROSSA Met de Hand gesigneerde zeefdrukken  . kopen? Bied vanaf 170!

Geplaatst door  theo861
FA. (1)

93 verkochte items
  • Herman Brood (1946-2001)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Herman Brood Originele werk Titel  TESTAROSSA Met de Hand gesigneerde zeefdrukken  , alle genummerd oplage /200 - Jaar 1999.
Conditie Nieuw staat nooit ingelijst geweest.
Beeldformaat 67 x 75,5 cm oplage nummer 143 / 200.
Word aangetekend en Verzekerd verzonden. kan ook opgehaald worden in Harderwijk.

Herman Brood (1946-2001)

Alle items van deze kunstenaar(90)
Geplaatst door  theo861
FA. (1)

93 verkochte items
Dit item is verkocht voor 190,00
Starttijd:02-07-2015 om 15:19
Eindtijd:09-07-2015 om 15:19
Biedingen (3)
DonCarleone
05 jul. / 21:58
€ 190
aadholland
05 jul. / 21:58
€ 180
aadholland
04 jul. / 09:36
€ 170