Herman Gordijn: Ets, Begrafenis, Gesigneerd,1967

Herman Gordijn: Ets, Begrafenis, Gesigneerd,1967 kopen? Bied vanaf 225!

Verkoopprijs: € 225,00

Herman Gordijn: Ets, Begrafenis, Gesigneerd,1967 kopen? Bied vanaf 225!Herman Gordijn: Ets, Begrafenis, Gesigneerd,1967 kopen? Bied vanaf 225!Herman Gordijn: Ets, Begrafenis, Gesigneerd,1967 kopen? Bied vanaf 225!Herman Gordijn: Ets, Begrafenis, Gesigneerd,1967 kopen? Bied vanaf 225!Herman Gordijn: Ets, Begrafenis, Gesigneerd,1967 kopen? Bied vanaf 225!Herman Gordijn: Ets, Begrafenis, Gesigneerd,1967 kopen? Bied vanaf 225!Herman Gordijn: Ets, Begrafenis, Gesigneerd,1967 kopen? Bied vanaf 225!

Geplaatst door  Strechgel
FA. (19)

636 verkochte items
  • Herman Gordijn (1932-2017)
GesigneerdHandgesigneerd

*Zeer fraaie ets uit 1967 in bruine tinten gedrukt van de kunstenaar Herman Gordijn. Betreft een eigen druk van de kunstenaar.

*In potlood van links naar rechts: herman gordijn – eigen druk. Rechtsonder in de etsplaat: herman gordijn 29-4-’67

*Beeldmaat 24.5 x 30 cm. Papiermaat 29,5 x 36,0 cm. zonder lijst

*Conditie is goed. Voor de volledigheid: zeer lichte verkleuring van de witrand buiten het beeld van vorige inlijsting. Goed ingelijst is hier niets meer van te zien.

*Verzending is aangetekend, verzekerd en goed verpakt

Dit item is verkocht voor 225,00

Starttijd:13-07-2017 om 13:57
Eindtijd:27-07-2017 om 13:57

Biedingen (1):

AdamKunst
27 jul. / 06:52
€ 225