Herman Gordijn: Man met oorring - houtsnede - Verkocht

Herman Gordijn: Man met oorring - houtsnede kopen? Bied vanaf 80!

Verkoopprijs: € 80,00

Geplaatst door  Eleo
FA. (5)

139 verkochte items
  • Herman Gordijn (1932-2017)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: Man met oorring

Techniek: houtsnede op geschept papier

Afmeting beeld: 40 x 34 cm., blad 72 x 57,5 cm.

Oplage: 17 van 25

Jaar: 1989

Gesigneerd met potlood

Een passende lijst kan in overleg door Druktoets lijstenmakerij  worden geleverd.

Het werk is in goede staat en wordt aangetekend verzonden.

Dit item is verkocht voor 80,00
Starttijd:14-06-2016 om 15:54
Eindtijd:26-06-2016 om 19:54
LucasLucas
26 jun. / 17:36
€ 80