Herman Habes - Gemengde techniek: "Jeugd herberg" - 1962

Herman Habes - Gemengde techniek: "Jeugd herberg" - 1962 kopen? Bied vanaf 150!
Herman Habes - Gemengde techniek: "Jeugd herberg" - 1962 kopen? Bied vanaf 150!Herman Habes - Gemengde techniek: "Jeugd herberg" - 1962 kopen? Bied vanaf 150!Herman Habes - Gemengde techniek: "Jeugd herberg" - 1962 kopen? Bied vanaf 150!Herman Habes - Gemengde techniek: "Jeugd herberg" - 1962 kopen? Bied vanaf 150!
  • Herman Habes (1902-1990)
Jaartal1962
StijlKlassiek
OnderwerpHistorisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen24 cm x 16 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Gemengde techniek van Herman Habes. Jaar: 1962. Afmetingen blad: H24 x b16cm.
Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar.
De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan op aanvraag worden gemaild.

Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. We kunnen het werk ook verzenden.

De voorstelling is in goede staat. Langs de randen zitten wat plakresten van een vorige inlijsting.

Herman Habes (1902-1990)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (172)

5452 verkochte items
Alle items van deze verkoper (295)
16 cm
24 cm
Starttijd:14-07-2022 om 17:09
Eindtijd:24-07-2022 om 20:39
Openingsbod € 150
Objectlocatie's-Gravenzande, Nederland