Herman Heuff - ets - Leidschendam - Verkocht

Herman Heuff - ets - Leidschendam kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 20,00

Herman Heuff - ets - Leidschendam kopen? Bied vanaf 20!Herman Heuff - ets - Leidschendam kopen? Bied vanaf 20!Herman Heuff - ets - Leidschendam kopen? Bied vanaf 20!Herman Heuff - ets - Leidschendam kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  h-g-art
FA. (50)

1742 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Herman Heuff (1875-1945)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets, potlood gesigneerd techtsonder. Getiteld Linksonder.

Beeldmaat 9 x 15 cm. Bladmaat 16 x 24,5 cm. Losbladig.

Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:21-12-2016 om 20:00
Eindtijd:02-01-2017 om 20:00
Oversloot
27 dec. / 16:53
€ 20