Herman Ouboter - Blauwekamer - Verkocht

Herman Ouboter - Blauwekamer kopen? Bied vanaf 10!
Herman Ouboter - Blauwekamer kopen? Bied vanaf 10!Herman Ouboter - Blauwekamer kopen? Bied vanaf 10!Herman Ouboter - Blauwekamer kopen? Bied vanaf 10!Herman Ouboter - Blauwekamer kopen? Bied vanaf 10!Herman Ouboter - Blauwekamer kopen? Bied vanaf 10!Herman Ouboter - Blauwekamer kopen? Bied vanaf 10!
  • Herman Ouboter (1927)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1984
TechniekAquarel
StijlImpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen25 cm x 35 cm (h x b)
Lijst44 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooie aquarel gemaakt blauwekamer nabij Rhenen  verder zegt het werk voor zich . Ouboter heeft veel geschilderd in en om ede ook in het historisch museum van ede is hij bekend gesigneerd rechts onder

Schilderij van Herman ouboter

Herman Ouboter (1927)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  hpoeder
FA. (9)

220 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
54 cm
44 cm
35 cm
25 cm
Dit item is verkocht voor 15,00
Starttijd:15-03-2019 om 07:49
Eindtijd:22-03-2019 om 22:49
Biedingen (2)
VrowM
22 mrt. / 22:43
€ 15
Leogroenewegen
22 mrt. / 11:58
€ 10