Herman Romijn, ets, dennetjes - Verkocht

Herman Romijn, ets, dennetjes kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 20,00

Herman Romijn, ets, dennetjes kopen? Bied vanaf 20!Herman Romijn, ets, dennetjes kopen? Bied vanaf 20!Herman Romijn, ets, dennetjes kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  kunstkwartier
FA. (16)

255 verkochte items
  • Herman Romijn (1892-1959)
GesigneerdHandgesigneerd

Een ets door Herman Gordijn getiteld dennetjes. Passepartout en ingelijst. Nr 11 van 25. Handgesigneerd. Formaat ets 12 bij 16 cm.

Lijst 30 bij 35 cm

Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:19-09-2017 om 13:22
Eindtijd:24-09-2017 om 20:22
noharmo
22 sep. / 14:20
€ 20