Herman van den Boom - Leda

Herman van den Boom - Leda kopen? Bied vanaf 95!
Herman van den Boom - Leda kopen? Bied vanaf 95!Herman van den Boom - Leda kopen? Bied vanaf 95!Herman van den Boom - Leda kopen? Bied vanaf 95!Herman van den Boom - Leda kopen? Bied vanaf 95!Herman van den Boom - Leda kopen? Bied vanaf 95!Herman van den Boom - Leda kopen? Bied vanaf 95!

Geplaatst door  John54
FA. (5)

Lid sinds 2018
119 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
  • Herman van den Boom (1950)
Jaartal1996
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen65 cm x 45 cm (h x b)
Lijst90 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Dit werk is aan de achterzijde gesigneerd en gedateerd.

Herman van den Boom (1950)

Alle items van deze kunstenaar(1) Geplaatst door  John54
FA. (5)

Lid sinds 2018
119 verkochte items
70 cm
90 cm
45 cm
65 cm

Starttijd:11-09-2019 om 12:05
Eindtijd:18-09-2019 om 22:04
Openingsbod€ 95
ObjectlocatieHeeze, Nederland
VerzendingAlleen per koerier