Herman van Wissen ets van een Gronings landschap - Verkocht

Herman van Wissen ets van een Gronings landschap kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 17,00

Herman van Wissen ets van een Gronings landschap kopen? Bied vanaf 1!Herman van Wissen ets van een Gronings landschap kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  RS1
FA. (3)

104 verkochte items
  • Herman van Wissen (1910-2000)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets uit een kleine oplage van een Gronings landschap uit 1978. Ets achter een passe partout in een wissellijst. Beeldmaat 9 cm x 6 cm. Met potlood gesigneerd, eigen druk en gedateerd. Van Wissen was lid van de kunstkring ‘De Regenboog’ in Groningen en was vanaf 1946 lid van de kunstenaarsgroep De Groninger Ploeg. Hij was bevriend met oa Riekele Prins.

Dit item is verkocht voor 17,00
Starttijd:02-01-2018 om 21:56
Eindtijd:12-01-2018 om 21:56
Biedingen (8)
Laborie
12 jan. / 13:58
€ 17
MMvanderWoude
12 jan. / 13:58
€ 15
Laborie
12 jan. / 13:58
€ 12
MMvanderWoude
12 jan. / 13:58
€ 10
Laborie
12 jan. / 13:49
€ 7
MMvanderWoude
05 jan. / 16:19
€ 5
vrog
05 jan. / 16:19
€ 3
MMvanderWoude
04 jan. / 11:04
€ 1