Hermien van Herpt - mihotauromachie VII brokken - Verkocht

Hermien van Herpt - mihotauromachie VII brokken kopen? Bied vanaf 5!
Hermien van Herpt - mihotauromachie VII brokken kopen? Bied vanaf 5!Hermien van Herpt - mihotauromachie VII brokken kopen? Bied vanaf 5!
  • Hermien van Herpt (1943)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1986
TechniekHout/Linosnede
StijlMinimalistisch
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen48 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage30 exemplaren

Fraaie werk van Van Herpt. Het werk kunt u vooraf komen bekijken en beoordelen. Het werk kan na aankoop afgehaald worden bij galerie Rotor in Gorcum of  verzonden worden per aangetekende post.
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

Hermien van Herpt (1943)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (98)

2745 verkochte items
Alle items van deze verkoper (465)
63 cm
48 cm
Dit item is verkocht voor 5,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:28-11-2022 om 15:22
Eindtijd:11-12-2022 om 22:54
LucasS
30 nov. / 00:03
€ 5