H.E.Roodenburg, Dorpskerk, Wassenaar, Nieuwjaarsets 1959 - Verkocht

H.E.Roodenburg, Dorpskerk, Wassenaar, Nieuwjaarsets 1959 kopen? Bied vanaf 65!

Verkoopprijs: € 65,00

H.E.Roodenburg, Dorpskerk, Wassenaar, Nieuwjaarsets 1959 kopen? Bied vanaf 65!H.E.Roodenburg, Dorpskerk, Wassenaar, Nieuwjaarsets 1959 kopen? Bied vanaf 65!H.E.Roodenburg, Dorpskerk, Wassenaar, Nieuwjaarsets 1959 kopen? Bied vanaf 65!H.E.Roodenburg, Dorpskerk, Wassenaar, Nieuwjaarsets 1959 kopen? Bied vanaf 65!

Geplaatst door  lenteman
FA. (53)

3182 verkochte items
Alle items van deze verkoper (74)
  • Hendrikus Roodenburg (1895-1987)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeldzame, weinig geziene ets door Hendrik Roodenburg.

Voorstelling van de Dorpskerk in Wassenaar in sneeuwlandschap.

In 1959 vervaardigd als exclusieve nieuwjaarsets.

Losbladig, beeldmaat 10x12,5, bladmaat 13x20

Gesigneerd in potlood r.o. 'H.E.Roodenburg fc'

Getiteld in de plaat r.o. 'Wassenaar' en gemonogrammeerd in de plaat l.o. 'HER' en '59'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 65,00
Starttijd:11-11-2014 om 20:31
Eindtijd:18-11-2014 om 20:31
johannh
14 nov. / 23:15
€ 65