H.E.Roodenburg, Haarlemmersluis Amsterdam, Ets 1930 - Verkocht

H.E.Roodenburg, Haarlemmersluis Amsterdam, Ets 1930 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 55,00

H.E.Roodenburg, Haarlemmersluis Amsterdam, Ets 1930 kopen? Bied vanaf 1!H.E.Roodenburg, Haarlemmersluis Amsterdam, Ets 1930 kopen? Bied vanaf 1!H.E.Roodenburg, Haarlemmersluis Amsterdam, Ets 1930 kopen? Bied vanaf 1!H.E.Roodenburg, Haarlemmersluis Amsterdam, Ets 1930 kopen? Bied vanaf 1!H.E.Roodenburg, Haarlemmersluis Amsterdam, Ets 1930 kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  lenteman
FA. (53)

3194 verkochte items
Alle items van deze verkoper (83)
  • Hendrikus Roodenburg (1895-1987)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets door Hendrik Roodenburg

Voorstelling van de Haarlemmersluis in Amsterdam met gezicht op de Lutherse kerk

Losbladig, beeldmaat 38x53, bladmaat 57x76

Gemonogrammeerd en gedateerd r.o. in de plaat 'HER 30'

N.B.: Blad is ooit licht gevouwen in het midden

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 55,00
Starttijd:19-02-2016 om 19:59
Eindtijd:28-02-2016 om 15:59
Biedingen (15)
Nander
25 feb. / 21:25
€ 55
landroel
25 feb. / 21:25
€ 50
Nander
25 feb. / 21:25
€ 50
landroel
24 feb. / 21:43
€ 35
Duyn0908
24 feb. / 16:13
€ 30
landroel
24 feb. / 16:12
€ 25
Duyn0908
24 feb. / 16:12
€ 20
landroel
24 feb. / 16:12
€ 18
Duyn0908
24 feb. / 16:12
€ 16
landroel
21 feb. / 16:53
€ 14
Nander
21 feb. / 15:26
€ 12
landroel
21 feb. / 15:26
€ 10
landroel
21 feb. / 13:34
€ 6
Nander
21 feb. / 13:34
€ 4
Nander
19 feb. / 20:09
€ 1