H.E.Roodenburg - kleurenets - Hindeloopen - Verkocht

H.E.Roodenburg - kleurenets - Hindeloopen kopen? Bied vanaf 80!
H.E.Roodenburg - kleurenets - Hindeloopen kopen? Bied vanaf 80!H.E.Roodenburg - kleurenets - Hindeloopen kopen? Bied vanaf 80!H.E.Roodenburg - kleurenets - Hindeloopen kopen? Bied vanaf 80!H.E.Roodenburg - kleurenets - Hindeloopen kopen? Bied vanaf 80!
  • Hendrikus Roodenburg (1895-1987)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Kleurenets uit 1933. Potlood gesigneer rechtsonder. Getiteld en genummerd 271 linksonder.

Beeldmaat 39,5 x 48,5 cm. In fraaie mahonie lijst. Lijstmaat 57 x 70 cm.

Catalogus no. GK.E- 1933 - 4.

Dit item is verkocht voor 80,00
Starttijd:08-11-2016 om 21:16
Eindtijd:20-11-2016 om 19:16
John1947
20 nov. / 18:54
€ 80