Hervè Carrier - Komposition - unicat - original aquarel - Verkocht

Hervè Carrier - Komposition - unicat - original aquarel  kopen? Bied vanaf 1!
Hervè Carrier - Komposition - unicat - original aquarel  kopen? Bied vanaf 1!Hervè Carrier - Komposition - unicat - original aquarel  kopen? Bied vanaf 1!
  • Herve Carrier (1932-2000)
TypeTekening / Aquarel

Hervè Carrier

1932 - 2000

Komposition

originale aquarel ( unicat )

afmetingen 64,0 x 49,0 cm

atelierstempel achterkant

in goede staat

verzendkosten ( Euro 10,00 binnen NL. ) zijn voor de koper

verzendkosten Belgie en Europa1 zijn Euro 17,00

aankopen kunnen gecombineerd ( of als wachten aangemerkt )  worden, u betaald dan slechts 1x verzendkosten

kijk ook bij mijn andere advertenties !!!!

Herve Carrier (1932-2000)

Geplaatst door  bone
FA. (14)

865 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
Dit item is verkocht voor 55,00
Starttijd:13-07-2014 om 12:42
Eindtijd:21-07-2014 om 12:47
Biedingen (17)
michaelvanheck
21 jul. / 12:40
€ 55
hermineverliefde
21 jul. / 12:39
€ 50
michaelvanheck
21 jul. / 12:39
€ 46
hermineverliefde
21 jul. / 12:38
€ 41
michaelvanheck
21 jul. / 12:38
€ 36
hermineverliefde
21 jul. / 12:38
€ 36
michaelvanheck
21 jul. / 12:21
€ 31
hermineverliefde
21 jul. / 11:40
€ 26
1077
16 jul. / 17:08
€ 21
char
16 jul. / 17:08
€ 20
1077
16 jul. / 17:08
€ 18
char
16 jul. / 17:08
€ 16
1077
16 jul. / 17:06
€ 13
char
16 jul. / 17:06
€ 11
1077
16 jul. / 12:35
€ 5
Ferre
15 jul. / 17:29
€ 3
remco123
14 jul. / 13:13
€ 1