Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Frans Hals - Biographie critique
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Hervè Carrier
1932 - 2000
Komposition
originale aquarel ( unicat )
afmetingen 64,0 x 49,0 cm
atelierstempel achterkant
in goede staat
verzendkosten ( Euro 10,00 binnen NL. ) zijn voor de koper
verzendkosten Belgie en Europa1 zijn Euro 17,00
aankopen kunnen gecombineerd ( of als wachten aangemerkt ) worden, u betaald dan slechts 1x verzendkosten
kijk ook bij mijn andere advertenties !!!!
Starttijd | 13-7-2014 om 12:42 |
Eindtijd | 21-7-2014 om 12:47 |