Anton Heyboer - Het dier Krachtige schildering . - Verkocht

Anton Heyboer - Het dier Krachtige schildering . kopen? Bied vanaf 325!

Verkoopprijs: € 373,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Anton Heyboer - Het dier Krachtige schildering . kopen? Bied vanaf 325!Anton Heyboer - Het dier Krachtige schildering . kopen? Bied vanaf 325!Anton Heyboer - Het dier Krachtige schildering . kopen? Bied vanaf 325!Anton Heyboer - Het dier Krachtige schildering . kopen? Bied vanaf 325!Anton Heyboer - Het dier Krachtige schildering . kopen? Bied vanaf 325!

Geplaatst door  Gesta

Lid sinds 2020
76 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
  • Anton Heyboer (1924-2005)
Jaartal1988
StijlExpressionistisch
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen62.5 cm x 73.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Geschilderd door Anton Heyboer in 1988 met acrylverf en oostindische inkt op handgeschept papier.
Papier gemaakt door papiermolen de Schoolmeester te Westzaan van lompen .
Afmetingen : 62,5 cm x 73,5 cm .
Voorstelling : Het dier .
Krachtige schildering van het dier .
Conditie : Zo goed als nieuw .
Herkomst : Gekocht in 1988 van Anton Heyboer .
Wordt aangetekend verzonden .

Zo goed als nieuw .

Anton Heyboer (1924-2005)

Alle items van deze kunstenaar(52)
Geplaatst door  Gesta

Lid sinds 2020
76 verkochte items
73.5 cm
62.5 cm
Dit item is verkocht voor 373,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:07-07-2022 om 19:52
Eindtijd:13-07-2022 om 19:18
PietVancouver
08 jul. / 10:56
€ 325