Carla Kleekamp - Het jaar van de vrouw, aquatint ets gedrukt van vijf platen - Verkocht

Carla Kleekamp - Het jaar van de vrouw, aquatint ets gedrukt van vijf platen kopen? Bied vanaf 30!
Carla Kleekamp - Het jaar van de vrouw, aquatint ets gedrukt van vijf platen kopen? Bied vanaf 30!Carla Kleekamp - Het jaar van de vrouw, aquatint ets gedrukt van vijf platen kopen? Bied vanaf 30!
  • Carla Kleekamp (1937)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts/Aquatint
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen51 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Leuke ets van Carla Kleekamp.  Aquatint ets op papier, gedrukt van vijf platen, met potlood gesigneerd en genummerd (58/150).  In zeer goede conditie.

Afmetingen: 51cm x 33cm (blad), 15cm x 12cm (beeld)

Carla Kleekamp (1937)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (4)
Geplaatst door  Rosser
FA. (176)

3036 verkochte items
Alle items van deze verkoper (251)
33 cm
51 cm
Dit item is verkocht voor 34,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:22-06-2022 om 16:06
Eindtijd:04-07-2022 om 19:24
Pepemoko
04 jul. / 19:06
€ 30