Het Straatje van Vermeer , originele ets door Willem Steelink 1856-1928 - Verkocht

Het Straatje van Vermeer , originele ets door Willem Steelink 1856-1928 kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 45,00

Het Straatje van Vermeer , originele ets door Willem Steelink 1856-1928 kopen? Bied vanaf 20!Het Straatje van Vermeer , originele ets door Willem Steelink 1856-1928 kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  Jeffry

20 verkochte items
  • Willem Steelink (jr.) (1856-1928)
GesigneerdHandgesigneerd

Het straatje van Vermeer, naar een schilderij van de 17e eeuwse schilder Johannes Vermeer 1632-1675

Een originele ets met de afmetingen 193 x227 mm,met de hand gesigneerd en voorzien van verzamelaarsstempel. De ets is gemaakt in de periode 1888 -1891

Het Rijksprentenkabinet (Rijksmuseum) te Amsterdam  bezit een zelfde ets van Steelink,met signatuur en verzamelaarsstempel. (Objecrtnr. RP-P-OB-70147).

Willem STEELINK (JR.)
Kunstschilder, graficus
Geboren op 16 juli 1856 in Amsterdam, Gestorven op 27 november 1928 in Voorburg
Opleiding: 1873-1879 Rijksacademie voor Beeldende Kunsten in Amsterdam
1881 Koninklijke Academie voor Schone Kunsten van Antwerpen en was lid van Marty et Amicten in Amsterdam
Woonde en werkte in Amsterdam, Antwerpen en Voorburg

Nadat Willem Steelink Jr. begon als leerling van zijn vader, studeerde hij in Amsterdam en Antwerpen. In het begin van zijn loopbaan maakte hij vooral portretten en historische voorstellingen zoals hij van zijn vader geleerd had. Na een tijd schilderde hij dan vooral landschappen en ontwikkelde hij zijn eigen stijl. Behalve schilderijen maakte Willem Steelink Jr. ook grafisch werk en  etsen, waaronder kopieën van 17e en 18e eeuwse meesters.Voor boeken en kinderboeken maakte hij later ook veel illustraties. Hij heeft zelfs het nieuwe testament in het Soedanees geïllustreerd. Verzamelaars uit USA en heel Europa, waaronder België, Duitsland en Engeland kochten/ kopen het werk van Willem Steelink Jr.

Dit item is verkocht voor 45,00
Starttijd:07-07-2016 om 10:13
Eindtijd:14-07-2016 om 10:18
Biedingen (6)
Akrbor
14 jul. / 10:11
€ 45
Pijproker
14 jul. / 10:10
€ 40
Akrbor
14 jul. / 09:59
€ 35
Pijproker
14 jul. / 09:54
€ 30
vvsander
11 jul. / 22:19
€ 25
Akrbor
09 jul. / 23:41
€ 20