Niet of onleesbaar gesigneerd - Het vermakelyke en wel beplante Dorp Sloote - ets en gravure - Verkocht

Het vermakelyke en wel beplante Dorp Sloote - ets en gravure kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 20,00

Het vermakelyke en wel beplante Dorp Sloote - ets en gravure kopen? Bied vanaf 20!Het vermakelyke en wel beplante Dorp Sloote - ets en gravure kopen? Bied vanaf 20!Het vermakelyke en wel beplante Dorp Sloote - ets en gravure kopen? Bied vanaf 20!Het vermakelyke en wel beplante Dorp Sloote - ets en gravure kopen? Bied vanaf 20!Het vermakelyke en wel beplante Dorp Sloote - ets en gravure kopen? Bied vanaf 20!Het vermakelyke en wel beplante Dorp Sloote - ets en gravure kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  Miles
FA. (38)

1307 verkochte items
Alle items van deze verkoper (95)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
GesigneerdHandgesigneerd

"Het vermakelyke en wel beplante Dorp Sloote leggende een groot uur gaans buyte Amsteldam".

Kopergravure en ets, formaat ca. 9x14 cm, in goede gebruikte staat.

Een ander exemplaar bevindt zich in de collectie van het Rijksmuseum.

Achter glas en passepartout, in een fraaie lijst met enige lichte schade, 21/24,5 cm.

De lijst is ongeopend. Herkomst kunsthandel Lenten, Nijmegen.

Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:12-02-2016 om 19:29
Eindtijd:26-02-2016 om 19:34
oestertje
26 feb. / 19:24
€ 20