Rik van Iersel - "Het vertrek" - acryl op doek - groot

Rik van Iersel - "Het vertrek" - acryl op doek - groot kopen? Bied vanaf 995!
Rik van Iersel - "Het vertrek" - acryl op doek - groot kopen? Bied vanaf 995!Rik van Iersel - "Het vertrek" - acryl op doek - groot kopen? Bied vanaf 995!Rik van Iersel - "Het vertrek" - acryl op doek - groot kopen? Bied vanaf 995!
  • Rik van Iersel (1961)
Jaartal1991
TechniekAcryl
StijlExpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen100 cm x 120 cm (h x b)
Lijst113 cm x 132 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Rik van Iersel (1961).

"Het vertrek".

Acryl op doek.

Jaar: 1991.

Gesigneerd en gedateerd l.o..
Gesigneerd, gedateerd en getiteld verso.

Zeer goede staat.

Formaat doek: 100 x 120 cm..

Ingelijst, formaat: 113 x 132 cm.

I.v.m. formaat ophalen of verzending via Swift Koeriers (NL en België). Geen verzending naar andere landen!!

Rik van Iersel (1961)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (17)

Geplaatst door  RvZ
FA. (15)

132 verkochte items
Alle items van deze verkoper (18)
132 cm
113 cm
120 cm
100 cm
Starttijd:11-01-2023 om 22:09
Eindtijd:23-01-2023 om 19:54
Openingsbod € 995
ObjectlocatieLelystad,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier