Hetty Brink, ets, Zonder titel, 1980 - Verkocht

Hetty Brink, ets, Zonder titel, 1980 kopen? Bied vanaf 125!

Verkoopprijs: € 125,00

Hetty Brink, ets, Zonder titel, 1980 kopen? Bied vanaf 125!Hetty Brink, ets, Zonder titel, 1980 kopen? Bied vanaf 125!

Geplaatst door  bartholdus

53 verkochte items
  • Hetty Brink (1947)
GesigneerdHandgesigneerd

Vroeg werk van Hetty Brink (1947)

Titel:  Zonder titel

Jaar: 1980

Techniek:  kleurenets

Afmeting afbeelding: 50x64,5 op 55,6x72,1 cm. Ingelijst in een mooie aluminium lijst.

Oplage: 20 ex., eigen druk

Gesigneerd, gedateerd en genummerd

Materiaal:  Stevig papier

Conditie:
In goede staat.

Verzendkosten:
Dit werk kan worden verzonden, maar beter is afhalen in Ede op afspraak zonder extra kosten. Aankopen bij Bartholdus kunnen, indien mogelijk, gecombineerd worden om de verzendkosten te beperken.

Hetty Brink (1947)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  bartholdus

53 verkochte items
Dit item is verkocht voor 125,00
Starttijd:27-05-2013 om 13:31
Eindtijd:03-06-2013 om 13:31
char
28 mei / 15:20
€ 125