Empoli Glas - Genie Karaf/ Italiaans Design
Bettina Rheims - Chambre Close, 26 augustus, Parijs
P. van Tol - huisje aan het water - olieverfschilderij
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Bijzonder mooi en vroeg werk van Hetty Brink (1947)
Materiaal en techniek:Grote Kleurenets op stevig papier. Eigen druk.
Titel: Z.T.. Dus ik heb de eerste die bij mij opkwam maar gebruikt..-De 3 gezusters-
Afmetingen totaal, incl. lijst: 70 x 80 cm.
Afmetingen beeld: 49 x 64 cm.
Signatuur: r.o. Handgesigneerd.
Jaar: 1980.
Oplage: 17/20.
Ingelijst: Ja, in een mooie aluminium lijst.
Conditie: In prima staat.
Afhandeling: Afhalen in Voorschoten (Tussen Leiden en Den Haag) geniet onze voorkeur en is uiteraard kosteloos.
Voor Verzending met Swift Koeriers, ook naar België, zie de tarieven onderaan deze pagina. Hier komen wel € 4,- verpakking- en handlingskosten bij.
Objectlocatie | Voorschoten, Nederland |
Starttijd | 16-6-2018 om 10:58 |
Eindtijd | 29-6-2018 om 19:32 |