Hetty Brink - Hetty Brink, -De 3 Gezusters- Kleurenets. Eigen druk. 1980. Ingelijst. GROOT - Verkocht

Hetty Brink - Hetty Brink, -De 3 Gezusters- Kleurenets. Eigen druk. 1980. Ingelijst. GROOT kopen? Bied vanaf 165!

Verkoopprijs: € 165,00

Hetty Brink - Hetty Brink, -De 3 Gezusters- Kleurenets. Eigen druk. 1980. Ingelijst. GROOT kopen? Bied vanaf 165!Hetty Brink - Hetty Brink, -De 3 Gezusters- Kleurenets. Eigen druk. 1980. Ingelijst. GROOT kopen? Bied vanaf 165!

Geplaatst door  Bertha04
FA. (8)

115 verkochte items
  • Hetty Brink (1947)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Bijzonder mooi en vroeg werk van Hetty Brink (1947)

Materiaal en techniek:Grote Kleurenets op stevig papier. Eigen druk.

Titel: Z.T.. Dus ik  heb de eerste die bij  mij opkwam maar gebruikt..-De 3 gezusters-

Afmetingen totaal, incl. lijst: 70 x 80 cm.

Afmetingen beeld: 49 x 64 cm.

Signatuur: r.o. Handgesigneerd.

Jaar: 1980.

Oplage:  17/20.

Ingelijst: Ja, in een mooie aluminium lijst.

Conditie: In prima staat.

Afhandeling: Afhalen in Voorschoten (Tussen Leiden en Den Haag) geniet onze voorkeur en is uiteraard kosteloos.
Voor Verzending met Swift Koeriers, ook naar België, zie de tarieven onderaan deze pagina. Hier komen wel € 4,- verpakking- en handlingskosten bij.

Hetty Brink (1947)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Bertha04
FA. (8)

115 verkochte items
Dit item is verkocht voor 165,00
Starttijd:16-06-2018 om 10:58
Eindtijd:29-06-2018 om 19:32
wimsc
17 jun. / 17:33
€ 165