Hewald Jongenelis - knollen voor citroenen - Verkocht

Hewald Jongenelis - knollen voor citroenen kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Hewald Jongenelis - knollen voor citroenen kopen? Bied vanaf 25!Hewald Jongenelis - knollen voor citroenen kopen? Bied vanaf 25!Hewald Jongenelis - knollen voor citroenen kopen? Bied vanaf 25!Hewald Jongenelis - knollen voor citroenen kopen? Bied vanaf 25!Hewald Jongenelis - knollen voor citroenen kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  BonaMi
FA. (21)

238 verkochte items
Alle items van deze verkoper (19)
  • Hewald Jongenelis (1962)
Jaartal1992
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen76 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage37/60
mooie zeefdruk

Hewald Jongenelis (1962)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  BonaMi
FA. (21)

238 verkochte items
65 cm
76 cm
Dit item is verkocht voor 28,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:10-04-2020 om 22:18
Eindtijd:17-04-2020 om 21:01
MarleenH
17 apr. / 20:31
€ 25