H.Hermans, winterlandschap met boer op kar, olieverf op paneel ca. jaren '30 - Verkocht

H.Hermans, winterlandschap met boer op kar, olieverf op paneel ca. jaren '30 kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

H.Hermans, winterlandschap met boer op kar, olieverf op paneel ca. jaren '30 kopen? Bied vanaf 50!H.Hermans, winterlandschap met boer op kar, olieverf op paneel ca. jaren '30 kopen? Bied vanaf 50!H.Hermans, winterlandschap met boer op kar, olieverf op paneel ca. jaren '30 kopen? Bied vanaf 50!H.Hermans, winterlandschap met boer op kar, olieverf op paneel ca. jaren '30 kopen? Bied vanaf 50!

H. Hermans

Geplaatst door  mulders

267 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • H. Hermans

H.Hermans, eeste helft 20e eeuw

Hij woonde in Eindhoven.( hij was een autodidact, en wordt gezien als de navolger van Louis Apol)

Schitterend winterlandschap met boer op kar, uit de jaren '30

l.o. gesigneerd, olieverf op paneel/ afm. 25x35

goudkleurige lijst 35x45 ( gratis bijgeleverd)

verzenden: aantekenen

H. Hermans

Geplaatst door  mulders

267 verkochte items
Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:14-06-2015 om 18:25
Eindtijd:21-06-2015 om 18:25
Ste
19 jun. / 20:19
€ 50