Hidden Secrets

Hidden Secrets kopen? Bied vanaf 5!

Hidden Secrets

Verkoopprijs: € 60,00

Hidden Secrets kopen? Bied vanaf 5!Hidden Secrets kopen? Bied vanaf 5!Hidden Secrets kopen? Bied vanaf 5!

Geplaatst door  Kunstverzamelaar
FA. (5)

187 verkochte items
  • Zippora Sahanaja (1961)

Collage / acryl op canvas 3D

40/60 cm

Gesigneerd

Certificaat van echtheid

Dit item is verkocht voor 60,00

Starttijd:10-01-2016 om 19:18
Eindtijd:15-01-2016 om 19:18

Biedingen (18):

11556
15 jan. / 19:13
€ 60
Nootje1956
15 jan. / 18:52
€ 55
Lucia64
15 jan. / 18:14
€ 50
Nootje1956
15 jan. / 17:16
€ 45
kustersg
15 jan. / 17:16
€ 40
Nootje1956
15 jan. / 17:16
€ 40
kustersg
15 jan. / 14:15
€ 35
Lucia64
12 jan. / 18:35
€ 30
11556
12 jan. / 18:34
€ 25
Lucia64
12 jan. / 18:34
€ 21
11556
11 jan. / 20:57
€ 19
Sjeekspier
11 jan. / 20:57
€ 17
11556
11 jan. / 20:57
€ 15
Sjeekspier
11 jan. / 20:57
€ 13
11556
11 jan. / 20:57
€ 11
Sjeekspier
11 jan. / 20:57
€ 9
11556
11 jan. / 20:57
€ 7
Sjeekspier
11 jan. / 08:59
€ 5