Hildegard Andereija, Bergmeer, Olie op board - Verkocht

Hildegard Andereija, Bergmeer, Olie op board kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 5,00

Hildegard Andereija, Bergmeer, Olie op board kopen? Bied vanaf 1!Hildegard Andereija, Bergmeer, Olie op board kopen? Bied vanaf 1!Hildegard Andereija, Bergmeer, Olie op board kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  lenteman
FA. (53)

3179 verkochte items
Alle items van deze verkoper (71)
  • Hildegard Helene Anna Andereija (1902-1988)

Olieverf op board door Hildegard Andereija

Voorstelling van een bergmeer

Beeldmaat 24x32

Gesigneerd r.o. 'H.Andereija'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 5,00
Starttijd:01-06-2016 om 12:04
Eindtijd:11-06-2016 om 11:04
Biedingen (3)
KunstkamerZuidoost
11 jun. / 10:54
€ 5
patrick_kunst
11 jun. / 10:54
€ 3
patrick_kunst
09 jun. / 20:53
€ 1