Hildegard Auer: Lithografie, Wolven - Verkocht

Hildegard Auer: Lithografie, Wolven kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 25,00

Geplaatst door  svalbardart
FA. (19)

Lid sinds 2010
1373 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
  • Hildegard Auer (1929)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar: Hildegard Auer
Titel: Wolven
Lithografie, gesigneerd. Genummerd H.C. 2/150
Afmeting: 15 x 14 cm

Verzending per aangetekende post. U betaalt maximaal eenmaal verzendkosten, ongeacht het aantal aankopen. Gecombineerde zending is altijd mogelijk.
Verzendkosten Europa: 17,50 euro. Buiten Europa op aanvraag.

Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:29-11-2016 om 08:55
Eindtijd:09-12-2016 om 18:55
Biedingen (8)
artlady
09 dec. / 18:47
€ 25
Artmasu
09 dec. / 18:47
€ 20
artlady
09 dec. / 18:47
€ 20
Artmasu
09 dec. / 18:46
€ 18
artlady
09 dec. / 18:46
€ 16
Artmasu
09 dec. / 15:37
€ 14
artlady
09 dec. / 13:37
€ 12
Artmasu
09 dec. / 08:52
€ 10