HJ van PIGGELEN 1889-1961 - LEEUW

HJ van PIGGELEN 1889-1961 - LEEUW kopen? Bied vanaf 19!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 19,00

HJ van PIGGELEN 1889-1961 - LEEUW kopen? Bied vanaf 19!HJ van PIGGELEN 1889-1961 - LEEUW kopen? Bied vanaf 19!

Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1723 verkochte items
  • Harry J. van Piggelen (1889-1961)
TypeTekening / Aquarel

HJ van PIGGELEN

LEEUW

gouache op papier in de maat 24 x 30 cm

Gesigneerd onder met potlood.

In wisselijstje met glas 25 x 31 cm.

De tekening is in zeer goede conditie.

VERZENDEN 8 EURO AANGETEKEND NEDERLAND

Dit item is verkocht voor 19,00

Starttijd:12-05-2014 om 19:18
Eindtijd:18-05-2014 om 19:18

Biedingen (1):

marcd
18 mei / 19:13
€ 19