Holger Runge - Wintertag, ets, 1972

Holger Runge - Wintertag, ets, 1972 kopen? Bied vanaf 40!
Holger Runge - Wintertag, ets, 1972 kopen? Bied vanaf 40!Holger Runge - Wintertag, ets, 1972 kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  colfb
FA. (6)

126 verkochte items
  • Holger Runge (1925)
Jaartal1972
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen45.2 cm x 45.8 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
ets, beeld 36,5 x 34,5 cm, blad 45,2 x 45,8 cm; proefdruk (Pr.Dr.); 1972, gesigneerd met potlood

op de achterzijde van het blad zijn sporen zichtbaar van vroegere bevestiging op onderblad

Holger Runge (1925)

Alle items van deze kunstenaar(2) Geplaatst door  colfb
FA. (6)

126 verkochte items
45.8 cm
45.2 cm

Starttijd:15-12-2018 om 13:25
Eindtijd:31-01-2021 om 22:31
Openingsbod€ 40
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieDuivendrecht, Nederland