Niet of onleesbaar gesigneerd - Hollands kustgezicht, gesigneerd olieverf op paneel, kunsthandel Pieter Breughel - Verkocht

Hollands kustgezicht, gesigneerd olieverf op paneel, kunsthandel Pieter Breughel kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 55,00

Hollands kustgezicht, gesigneerd olieverf op paneel, kunsthandel Pieter Breughel kopen? Bied vanaf 1!Hollands kustgezicht, gesigneerd olieverf op paneel, kunsthandel Pieter Breughel kopen? Bied vanaf 1!Hollands kustgezicht, gesigneerd olieverf op paneel, kunsthandel Pieter Breughel kopen? Bied vanaf 1!Hollands kustgezicht, gesigneerd olieverf op paneel, kunsthandel Pieter Breughel kopen? Bied vanaf 1!Hollands kustgezicht, gesigneerd olieverf op paneel, kunsthandel Pieter Breughel kopen? Bied vanaf 1!Hollands kustgezicht, gesigneerd olieverf op paneel, kunsthandel Pieter Breughel kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Miles
FA. (37)

1363 verkochte items
Alle items van deze verkoper (130)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd

Olieverf op een paneel, 27x35 cm, in goede staat.

Ouddorp?Katwijk? Monogram rechtsonder. Mogelijk Chris Snijders.

In een fraaie houten lijst, 45x53 cm.

Herkomst kunsthandel Pieter Breughel Amsterdam.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(40)
Geplaatst door  Miles
FA. (37)

1363 verkochte items
Dit item is verkocht voor 55,00
Starttijd:28-12-2017 om 18:42
Eindtijd:07-01-2018 om 10:42
Biedingen (17)
lunazee
07 jan. / 10:33
€ 55
Verschooradvies
07 jan. / 10:33
€ 50
lunazee
07 jan. / 10:33
€ 50
Verschooradvies
07 jan. / 10:33
€ 45
lunazee
07 jan. / 10:33
€ 40
Verschooradvies
05 jan. / 15:07
€ 35
ps4814
04 jan. / 17:02
€ 30
dimitri15
31 dec. / 14:39
€ 25
artb
31 dec. / 14:38
€ 20
dimitri15
31 dec. / 14:38
€ 20
artb
31 dec. / 14:38
€ 18
dimitri15
31 dec. / 14:38
€ 16
artb
29 dec. / 16:55
€ 14
11556
29 dec. / 10:30
€ 12
artb
29 dec. / 10:29
€ 10
11556
29 dec. / 10:29
€ 9
artb
29 dec. / 09:37
€ 1