FA. (2)

Hollands landschap - olieverf op doek - gesigneerd WC Rip

Hollands landschap - olieverf op doek - gesigneerd WC Rip kopen? Bied vanaf 115!
Hollands landschap - olieverf op doek - gesigneerd WC Rip kopen? Bied vanaf 115!Hollands landschap - olieverf op doek - gesigneerd WC Rip kopen? Bied vanaf 115!Hollands landschap - olieverf op doek - gesigneerd WC Rip kopen? Bied vanaf 115!Hollands landschap - olieverf op doek - gesigneerd WC Rip kopen? Bied vanaf 115!Hollands landschap - olieverf op doek - gesigneerd WC Rip kopen? Bied vanaf 115!Hollands landschap - olieverf op doek - gesigneerd WC Rip kopen? Bied vanaf 115!Hollands landschap - olieverf op doek - gesigneerd WC Rip kopen? Bied vanaf 115!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  Jelle
FA. (4)

124 verkochte items
  • Ongespecificeerd

Mooie olieverf op doek voorzien van een fraaie lijst. Het werk is gesigneerd WC Rip, maar de meningen lopen uiteen of dit geschilderd is door Willem Cornelis Rip (1856-1922) of dat dit een schilderij is naar deze bekende schilder.

Medium: Olieverf op doek
Afmetingen: doek: ± 77x64 cm (lijst; 97x83 cm)
Gesigneerd: Ja, l.o.; "W.C. Rip"
Conditie: Bij het bootje ontbreken enkele stukjes verf. Verder geen beschadigingen aan doek en lijst!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  Jelle
FA. (4)

124 verkochte items
Starttijd:24-06-2015 om 23:38
Eindtijd:29-06-2015 om 23:38
Openingsbod€ 115
ObjectlocatieNederland